Oferta pracy

Planista/tka Sprzedaży

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

  • Malinowska 28, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Malinowska 28

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planu wysyłek do klienta

  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientem

  • bieżąca komunikacja z innymi działami, mającymi wpływ na przebieg i wykonanie planu produkcyjnego

  • kontrola pierwszeństwa realizacji zamówień

  • administracja danych w systemie BaaN

  • sporządzanie odpowiednich raportów do informacji wewnętrznej i zewnętrznej

Nasze wymagania

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku demand/ master plannera

  • wykształcenia wyższego

  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego

  • umiejętności obsługi komputera (MS Excel)

  • umiejętności rozwiązywania problemów

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialności, terminowości

  • komunikatywności oraz zdolności interpersonalnych

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu logistyki

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami

  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych

  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy

  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)

  • jasne kryteria awansu

  • umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Flex to światowej klasy partner produkcyjny, pomagający klientom z różnych branż w opracowaniu i budowaniu produktów, które zmieniają świat. Jako globalny zespół, Flex jest obecny w 30 krajach i odpowiada zrównoważonemu działaniu. Dzięki temu zapewnia swoim klientom innowacje technologiczne oraz rozwiązania związane z łańcuchem dostaw i produkcją.

Razem twórzmy niezwykłość:

flex.com/careers

Przewiń do profilu firmy