Planista Transportu

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i monitorowanie transportów;

  • Weryfikacja ofert oraz dokumentacji przewozowej zgodnie z wymogami prawnymi;

  • Organizacja odpraw celnych importowych i eksportowych, weryfikacja zgodności dokumentacji towarzyszącej przesyłkom;

  • Zapewnienie zgodności z odpowiednimi przepisami podczas realizacji procesów transportowych (drogowego, morskiego, lotniczego) oraz w przewozie towarów niebezpiecznych;

  • Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem statystyk w handlu towarami pomiędzy państwami członkowskimi Unii Europejskiej (Intrastat);

  • Analiza przyczyn powstania niezgodności w procesie transportowym oraz proponowanie działań usprawniających;

  • Zarządzanie dostawcami w celu zapewnienia współpracy na wysokim poziomie;

  • Ocena ryzyka w transporcie na podstawie zgromadzonych danych oraz wdrażanie działań prewencyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w transporcie lub logistyce min 3 lata;

  • Znajomość zagadnień związanych z przepisami obowiązującymi w zakresie organizacji transportu, odpraw celnych, Incoterms;

  • Mile widziana wiedza w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych;

  • Wykształcenie wyższe - preferowane na kierunku Logistyka lub Ekonomia;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - min.B2;

  • Biegła znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel;

  • Mile widziana znajomość programu SAP;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne;

  • Orientacja na rozwiązywanie problemów;

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy (pierwsza umowa na 12 miesięcy, lub umowa zlecenie stażowa na okres 6 miesięcy)

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej (nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • możliwość pracy hybrydowej - w zależności od stanowiska;

  • Benefit zimowy i letni;

  • Nagroda roczna;

  • Dofinansowanie wyprawki szkolnej;

  • Dofinansowanie posiłków w stołówce na terenie firmy;

  • Prywatna opieka medyczna (podstawowy pakiet za 1 zł);

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych (w całości finansowany przez pracodawcę – 4% wynagrodzenia podstawowego);

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szeroki pakiet szkoleń;

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Program poleceń pracowniczych - 2000 zł brutto za skuteczne polecenie pracownika;

  • Bezpłatny parking na terenie zakładu;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice (Łabędy, Strefa Ekonomiczna).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jeden na trzy samochody wyposażony jest w katalizator firmy Johnson Matthey. Każdego roku powstrzymują one 20 milionów ton zanieczyszczeń przed dostaniem się do naszego powietrza.

Od kwietnia 2022 trwają prace nad rozbudową naszego zakładu o trzecią linię produkcyjną. Inwestycja ma zapewnić zdolność dostarczania klientom kolejnych produktów katalitycznych, które pomagają przemysłowi motoryzacyjnemu zmniejszyć szkodliwe emisje ze wszystkich typów pojazdów.

Stały rozwój firmy daje ciągłe możliwości rozwoju dla pracowników firmy i kandydatów zainteresowanych dołączeniem do Johnson Matthey. Dodatkowo przyczynia się do poprawy jakości otaczającego nas środowiska.

Przewiń do profilu firmy