Planista transportu międzynarodowego – Stała praca w Holandii

  • Mill, Holandia
  • Specjalista
  • 03.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 02.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie całej Europy. Naszą domeną jest transport między Holandią a krajami Europy Wschodniej i Zachodniej, przede wszystkim Francją, Anglią, Hiszpanią, Polską, Rosją oraz Węgrami. Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje doświadczenie, wiedza, kompetencje i pasja! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Planista transportu międzynarodowego –
    Stała praca w Holandii
    Miejsce pracy: Mill
    Nr ref:. DPH/12/2018

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z klientami z całej Europy
    • Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych
    • Ścisła współpraca z przewoźnikami, planowanie przewozu i ustalanie warunków transportu
    • Poszukiwanie ładunków i przygotowanie zleceń
    • Koordynacja wykonania zleceń zgodnie z procedurami
    • Optymalne planowanie transportu
    • Prowadzenie dokumentacji
    • Stała praca w holenderskiej siedzibie firmy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 500 osób w całej Europie
    • Holenderski kontrakt o pracę
    • Dostęp do zajęć spotkowych
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Niepowtarzalną atmosferę i warunki pracy w młodym zespole
    • Pomoc w znalezieniu mieszkania
    • Pracę w języku angielskim

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej i wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do stałej pracy poza krajem
    • Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność oraz umiejętności interpersonalne oraz analityczne
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich dokumentów
    aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    W temacie e-mail proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

    Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29. 08. 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 poz. 922)”

    bottom
    opis