Ta oferta pracy jest nieaktualna od 353 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Transportu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • planowanie i kontrolowanie trasy transportu
  • raportowanie i analizowanie kosztów transportowych
  • dbałość o optymalizację dostaw i transportu
  • nadzór nad prawidłowością i terminowością dostaw
  • bieżący kontakt z kierowcami, przewoźnikami oraz magazynami
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z transportem

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość topografii Polski
  • znajomość zagadnień dot. transportu i logistyki
  • dyspozycyjność – praca zmianowa
  • zdolności analityczne
  • znajomość obsługi pakietu MS Office w tym bardzo dobra znajomość MS Excel
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny

Prosimy o umieszczenie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej