Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista transportu

  • Żyrardów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ruukki Construction obsługuje klientów w branży budowlanej. Dostarczamy produkty i usługi obejmujące etapy od projektowania po montaż, wspierając działalność naszych klientów korporacyjnych, w tym inwestorów i firmy budowlane. Nasi odbiorcy to także klienci indywidualni, którym oferujemy produkty dachowe i usługi montażowe pod marką Plannja i Ruukki. Oprócz sieci dystrybucji naszych klientów obsługujemy za pośrednictwem sklepów Ruukki Express i punktów obsługi Plannja w 9 krajach. Ruukki Construction zatrudnia około 2 500 pracowników w 15 zakładach w Europie. Sprzedaż netto w 2017 roku wyniosła 5,773 miliardów Szwedzkich koron.

    Ruukki Construction jest spółka zależną SSAB. SSAB to skandynawsko-amerykańska firma stalowa działająca w ponad 50 krajach. Spółka jest notowana na NASDAQ OMX w Sztokholmie i Helsinkach. www.ruukki.com

    Obecnie firma Ruukki Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Żyrardów

    Główne obowiązki

    • Planowanie transportu oraz koordynacja realizacji dostaw z klientami w kraju i zagranicą,
    • Zamawianie usług transportowych oraz uzgadnianie dostaw,
    • Negocjowanie kosztów transportów,
    • Rozliczanie kosztów transportu,
    • Współpraca z agencjami celnymi,
    • Planowanie transportów oraz fakturowanie,
    • Raportowanie.

    Wymagania

    • 1- 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji,
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, transport),
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych,
    • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
    • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenia wprowadzające,
    • Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne),
    • Opiekę medyczną.
    Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest
    Ruukki Polska Sp. z o.o.; ul. Jaktorowska 13, 96-300 Żyrardów.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku:
    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.