Planista

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-21
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-06-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hilton Foods – jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu w Tychach poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych, oczekujących wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju w wiodącej na rynku firmie.

    Planista
    Miejsce pracy: Tychy

    Dlaczego warto z nami współpracować:

    • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej;
    • Realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy, budujemy nową halę produkcyjną pod nowy projekt, dzięki czemu masz szansę się z nami rozwijać;
    • Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy – nie wrzucimy Cię na głęboką wodę, a przygotujemy indywidualny plan wdrożeniowy;
    • Dofinansowujemy naukę języka angielskiego;
    • Dofinansowujemy kartę Multisport;
    • Oferujemy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – w pakiecie paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, Wczasy pod Gruszą, pożyczki pracownicze;
    • Organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe (w tym roku uczestniczyliśmy w Pikniku w stylu rycerskim!);
    • Możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach.

    Twoje zadania na stanowisku:

    • Przygotowanie optymalnego planu produkcji z uwzględnieniem aktualnych danych i osiągnięcie zakładanych wskaźników. Do tworzenia, zarządzania planem używany jest zintegrowany program do planowania produkcji;
    • Zarządzanie stanem opakowań, składników potrzebnych do procesu produkcji. Kontakt z dostawcami, działem zakupów w celu jak najbardziej efektywnego prowadzenia biznesu przez Hilton. Utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych z punktu widzenia kosztowego;
    • Monitorowanie na bieżąco czynników zewnętrznych i wewnętrznych, które mogą mieć wpływ na przygotowanie lub realizację planów produkcyjnych;
    • Obsługa systemów wykorzystywanych w dziale planowania i zapewnienie najbardziej aktualnych danych wejściowych dla potrzeb tych systemów;
    • Bieżąca komunikacja i aktywne prowadzenie oraz uczestnictwo w spotkaniach, w tym przede wszystkim z działem produkcji i zakupów.

    Oczekiwania:

    • Biegła obsługa komputera: MS Office; w tym znajomość obsługi MS Excel;
    • Wykształcenie wyższe mile widziane;
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie atutem;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie atutem;
    • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów;
    • Ambicja i łatwość adaptacji do zmieniającego się otoczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Przycisk aplikuj, oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy:

    Prosimy pamiętać o dopisanie aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych!

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HILTON FOODS LTD. SP. ZO.O. UL. STREFOWA 31, 43 – 100 TYCHY (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez HILTON FOODS LTD. SP. Z O.O. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]