Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista utrzymania ruchu (Maintenance planner)

Kerry Polska Sp. z o.o. Oddział w Oleśnicy

  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zleceniami pracy w systemie, prawidłowe tworzenie, planowanie, aktualizację i zamykanie zleceń pracy,

  • planowanie dziennych zadań dla pracowników utrzymania ruchu,

  • raportowanie wyników i przeprowadzanie działań korygujących,

  • wykonywanie regularnych analiz danych na częściach i aktywach,

  • w wyniku analiz zalecanie ulepszeń oraz zmianę procesów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (inżynieryjne) lub średnie techniczne,

  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość systemów mechanicznych i elektrycznych,

  • odpowiednia wiedza niezbędna do oszacowania roboczogodzin i materiałów,

  • znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook); AutoCad,

  • podstawowa wiedza o sterownikach PLC,

  • znajomość języka angielskiego (min. B1).

Mile widziane

  • umiejętność pracy w środowisku SAP

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i system benefitów,

  • ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji,

  • możliwości rozwoju kariery zawodowej

Światowy lider w produkcji dodatków do żywności.

Przewiń do profilu firmy