Planista Utrzymania Ruchu

Can - Pack GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

Can - Pack Group

Gliwicka 59

Orzesze

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

 W związku z ciągłym i stabilnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie harmonogramów napraw i konserwacji, tak aby zapewnić możliwie bezawaryjną pracę linii produkcyjnych,
  • optymalne planowanie pracy Działu Utrzymania Ruchu z uwzględnieniem wszystkich zasobów (pracy, narzędzi, materiałów, czasu i innych niezbędnych środków),
  • sprawdzanie zleceń na wykonywanie prac pod względem merytorycznym, terminowym, kosztowy oraz dostępności zasobów,
  • współpracę z innymi działami w celu najlepszego sposobu i terminu wykonania prac,
  • kontrolowanie realizacji harmonogramu oraz postępu i kosztów zrealizowanych zleceń,
  • przygotowanie raportów, rozliczeń i wymaganej dokumentacji przeglądowej przy współpracy z pozostałymi działami,
  • analizowanie i raportowanie wskaźników UR,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • zapewnienie właściwej dokumentacji wynikającej z systemu zarządzania jakością.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe inżynier (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka, mechatronika, mechanika)
  • znajomość angielskiego,
  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie praktyczne w planowaniu i organizowaniu pracy,
  • doświadczenie w pracy w systemach zintegrowanych, szczególnie SAP lub klasy CMMS
  • Gotowość do podjęcia pracy w oparciu o umowę na zastępstwo.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i członków rodziny,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne LuxMed,
  • Możliwość korzystania z karty MultiSport,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy