Logo Pracuj.pl

Planista

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie popytu na produkty użytkowe marki Tchibo,
  • przygotowywanie długoterminowych prognoz dotyczących ilości i wartości sprzedaży produktów użytkowych dla sieci Sklepów Tchibo oraz Tchibo.pl,
  • przygotowanie rekomendacji cenowych oraz ilościowych dla cotygodniowych kolekcji,
  • ustalanie minimalnych ilości zatowarowania sklepów, planowanie i zapewnienie optymalnych ilości artykułów dodatkowych,
  • długo i krótkoterminowe planowanie produktów foodowych, wprowadzanie nowych produktów oraz zarządzanie ilościami minimalnymi dla sieci Sklepów Tchibo oraz Tchibo.pl,
  • ewaluacja prowadzonych akcji promocyjnych,
  • przygotowywanie bieżących analiz i raportów na potrzeby wsparcia biznesu,
  • bliska współpraca m.in. z działem sklepów, e-commerce, kontrolingu, logistyki i marketingu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w planowaniu popytu w sektorze retail,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, prognozowania i estymacji, doświadczenie w pracy z dużą ilością danych,
  • bardzo dobra znajomość excela jako warunek konieczny,
  • wiedza z zakresu podstawowych miar finansowych,
  • duża dokładność i uważność w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji z innymi,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.

Mile widziane

  • doświadczenie w planowaniu kategorii Fashion & Home,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość SAP.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o różnorodnym profilu działalności,
  • dołączenie do działu mającego silny wpływ na realizację strategii firmy,
  • wspierający się zespół,
  • bogaty pakiet benefitów:

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin
  • dostęp do platformy benefitowej
  • comiesięczny pakiet kawy w prezencie

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to jeden z liderów na rynku kawy. Kawa Tchibo Family jest marką numer jeden pod względem sprzedaży wolumenowej kawy mielonej w Polsce.

Planista, Warszawa