Oferta pracy

Planista

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie popytu na produkty użytkowe marki Tchibo,

  • przygotowywanie długoterminowych prognoz dotyczących ilości i wartości sprzedaży produktów użytkowych dla sieci Sklepów Tchibo oraz Tchibo.pl,

  • przygotowanie rekomendacji cenowych oraz ilościowych dla cotygodniowych kolekcji,

  • ustalanie minimalnych ilości zatowarowania sklepów, planowanie i zapewnienie optymalnych ilości artykułów dodatkowych,

  • długo i krótkoterminowe planowanie produktów foodowych, wprowadzanie nowych produktów oraz zarządzanie ilościami minimalnymi dla sieci Sklepów Tchibo oraz Tchibo.pl,

  • ewaluacja prowadzonych akcji promocyjnych,

  • przygotowywanie bieżących analiz i raportów na potrzeby wsparcia biznesu,

  • bliska współpraca m.in. z działem sklepów, e-commerce, kontrolingu, logistyki i marketingu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w planowaniu popytu w sektorze retail,

  • wykształcenie wyższe,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, prognozowania i estymacji, doświadczenie w pracy z dużą ilością danych,

  • bardzo dobra znajomość excela jako warunek konieczny,

  • wiedza z zakresu podstawowych miar finansowych,

  • duża dokładność i uważność w realizacji zadań,

  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji z innymi,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.

Mile widziane

  • doświadczenie w planowaniu kategorii Fashion & Home,

  • znajomość języka niemieckiego,

  • znajomość SAP.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o różnorodnym profilu działalności,

  • dołączenie do działu mającego silny wpływ na realizację strategii firmy,

  • wspierający się zespół,

  • bogaty pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • dostęp do platformy benefitowej

  • comiesięczny pakiet kawy w prezencie

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to jeden z liderów na rynku kawy. Kawa Tchibo Family jest marką numer jeden pod względem sprzedaży wolumenowej kawy mielonej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy