Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista - Wydział Kabli

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

    Obecnie prowadzimy rekrutację zewnętrzną na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie zakupów i kooperacji z uwzględnieniem potrzeb klienta i możliwości produkcyjnych u dostawców, oraz wewnątrzfirmowych,
    • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień,
    • Terminowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w zakresie przypisanych wyrobów,
    • Optymalizacja procesów logistycznych w zakresie przypisanych wyrobów,
    • Analiza prognoz, zamówień, obciążenia, terminowości dostaw i wysyłek wraz z poziomem zapasów,
    • Minimalizacja kosztów magazynowania surowców, półwyrobów i wyrobów gotowych, przez optymalne ich wykorzystanie,
    • Skuteczna komunikacja z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
    • Aktywne podejmowanie działań zmierzających do poprawy przepływu materiałowego.

    Wymagane kwalifikacje:

    • Wykształcenie min. średnie, wykształcenie wyższe mile widziane
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze planowania, zakupów, logistyki będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel),
    • Zdolności analityczne, systematyczność, terminowość oraz elastyczność,
    • Podejście biznesowe oraz proaktywne rozwiązywanie problemów.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji,
    • Pracę w przyjaznym zespole,
    • Udział w tworzeniu sukcesów firmy,
    • Fundusz socjalny (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą”),
    • Pakiet ubezpieczeń. Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
    • Bufet zakładowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą.

    KLAUZULA: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 19, zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.