Oferta pracy

Planista załadunków

Stora Enso Wood Products

Wolności 4

Murów (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu wysyłek samochodowych (eksportowych i krajowych)

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi oraz zewnętrznym Działem Logistyki

  • Dbałość o terminowość dostaw

  • Weryfikacja faktur transportowych

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami (Logistyki Wewnętrznej i Załadunków, Produkcji, Sprzedaży)

  • Wystawianie świadectw fitosanitarnych realizowanych wysyłek oraz współpraca z WIORIN

  • Udział w rozwoju sytemu Kahuna

  • Sporządzanie raportów i analiz / raportowanie danych

  • Praca z wewnętrznymi systemami

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego /lub niemieckiego/ umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętności planowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w firmie produkcyjnej w branży przetwórstwa drzewnego będącej liderem o zasięgu globalnym

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • Premię roczną i świąteczną oraz szeroki pakiet benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • premia świąteczna

  • premia roczna

  • finansowanie nauki języków

  • finansowanie szkoleń i kursów

  • nagroda jubileuszowa

Stora Enso Wood Products to czołowy dostawca nowatorskich rozwiązań na bazie drewna. Nasza gama produktów obejmuje wszystkie aspekty budownictwa, w tym wielkogabarytowe konstrukcje i komponenty drewniane. Oferujemy również różne rodzaje tarcicy i pelletów do stosowania w zrównoważonych systemach ogrzewania. Wood Products działa na całym świecie i ma ponad 20 jednostek produkcyjnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy