Oferta pracy

Planista zapasów i surowców

Pfleiderer GroupO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ciągła kontrola zapasów surowców i półproduktów,

  • Utrzymywanie zdefiniowanych poziomów zapasów,

  • Analizowanie potrzeby uzupełniania zapasów,

  • Optymalizacja dostaw. Prognozowanie optymalnej ich ilości,

  • Planowanie i realzowanie dostaw,

  • Raportowanie zdefiniowanych wskaźników KPI,

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi (Produkcja, Planowanie produkcji, Marketing, Zakupy ),

  • Współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi,

  • Tworzenie wymaganych analiz z użyciem programu Excel,

  • Tworzenie wymaganych prezentacji z użyciem programu PowerPoint,

  • Utrzymywanie aktualnych danych podstawowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane logistyczne lub techniczne,

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym systemem klasy ERP będzie dodatkowym atutem,

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole,

  • Podejście proaktywne i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Dokładność, rzetelność i dbałość o szczegóły.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Udział w ciekawych projektach i szkoleniach,

  • Kafeterię MyBenefit,

Pfleiderer Group

Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate pod względem wzornictwa rozwiązania dla

przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV używając przycisku „Aplikuj”.