Logo Pracuj.pl

Planista zapasów i surowców

Pfleiderer GroupO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ciągła kontrola zapasów surowców i półproduktów,
  • Utrzymywanie zdefiniowanych poziomów zapasów,
  • Analizowanie potrzeby uzupełniania zapasów,
  • Optymalizacja dostaw. Prognozowanie optymalnej ich ilości,
  • Planowanie i realizowanie dostaw,
  • Raportowanie zdefiniowanych wskaźników KPI,
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi (Produkcja, Planowanie produkcji, Marketing, Zakupy ),
  • Współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi,
  • Tworzenie wymaganych analiz z użyciem programu Excel,
  • Tworzenie wymaganych prezentacji z użyciem programu PowerPoint,
  • Utrzymywanie aktualnych danych podstawowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane logistyczne lub techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym systemem klasy ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole,
  • Podejście proaktywne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dokładność, rzetelność i dbałość o szczegóły.

To oferujemy

  • Duży zakres odpowiedzialności, samodzielności i decyzyjności w realizacji zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Premię uzależnioną od poziomu realizacji wyznaczonych celów
  • System kafeteryjny MyBenefit

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate pod względem wzornictwa rozwiązania dla przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Planista zapasów i surowców, Wrocław