Planista Zapasu

Antal Engineering & Operations

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient, międzynarodowa organizacja, która istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat poszukuje do swojego grona osoby na stanowisko Planisty Zapasu

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie danych, w celu zidentyfikowania problemów i wdrożenia optymalizacji

  • Planowanie zapasów i ryzyka związanego z zapasami

  • Optymalizacja zapasów metodą E2E

  • Optymalizowanie nadwyżek i kosztów

  • Współpraca ze specjalistami IT w celu wdrożenia niezbędnych systemów

  • Transformacja cyfrowa w grupie Supply Planning (osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość opracowania i wdrożenia nowych narzędzi analitycznych)

  • Śledzenie KPI i raportów dotyczących strategii planowania, czasu realizacji, zapasów bezpieczeństwa

  • Wspieranie relacji opartych na zaufaniu z partnerami biznesowymi

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w obszarze Łańcucha Dostaw: Logistyka, Planowanie Produkcji, a także związanego ze Sprzedażą/Zakupami

  • Doświadczenie w obszarze planowania; zakupów; obsługi klienta lub zarządzania zapasami

  • Biegła znajomość j.angielskiego (rola globalna)

  • Umiejętność przetwarzania i oceny dużych zbiorów danych

Pracodawca oferuje

  • Współpracę na podstawie Umowy o Pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Bezpłatne wsparcie oferowane dla pracowników i ich bliskich z zakresu prawno-psychologicznego

  • Parking dla pracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • Pomoc prawna

  • Wsparcie psychologiczne