Oferta pracy

Planista Zapotrzebowania

Elis Textile Service Sp. z o.o.

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza stanu magazynu i zabezpieczenie materiału pod dane zamówienie

  • Kontakt z dostawcami, zarówno w kraju jak i za granicą

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących gospodarki magazynowej w oparciu o dane z wewnętrznego systemu

  • Monitoring i analiza wydawania zamowień

  • Raportowanie zużycia i zapotrzebowania towaru

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości MS Office w szczególności Excel w stopniu bardzo dobrym

  • Umiejętności analitycznych i zdolność do wyszukiwania, przetwarzania i gromadzenia informacji

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie, który umożliwi swobodną komunikację

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet socjalny: bony, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą itp.

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Pracę w miłym, kompetentnym zespole

  • Pracę w nowoczesnym obiekcie - Magazyn Centralny Elis w Rumi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy