Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planning Assistant - Architectural - Civil

HYUNDAI ENGINEERING CO., LTD. S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • In order to control the project costing, up are responsible for sub-contract tender, sourcing for sub-contractors and suppliers, quantity take-off with checking according to the contract and designe drownings.

  • Sub-contract tender/ quotation and comparison preparation

  • Sourcing for Sub-contractors/suppliers

  • Q`ty take-off and quantity bulk checking

  • Monthly progres clam preparation for main-contract/evaluation for sub-contract

  • Documents submission for material approval control and documentation control

Nasze wymagania

  • Bachelor of Architectural Engineering/ Civil Engineering

  • Previous experience in working on similar position at least 2-3 years

  • Good knowledge of English

  • Experience in working for a construction company and knowledge for construction law regarding accounting field.

  • If you are interested, please send your CV in English. CV in Polish will not be taken into consideration.