Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Plant Controller

MolttonO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Zakres obowiązków:

  • Przygotowania zarządczego rachunku wyników firmy,
  • Przygotowania rocznego budżetu,
  • Analizy i wyjaśnienia odchyleń wskaźników produkcyjnych,
  • Analizy i wyjaśnienia KPI (głównie: odpad, jakość, produktywność, efektywność produkcji),
  • Odpowiedniego identyfikowania potencjalnych zagrożeń dla wyników finansowych (kontrola kosztów i inwestycji),
  • Opracowywania raportów finansowych, inwestycyjnych i kosztowych związanych z produkcją w wyznaczonych ramach czasowych,
  • Zapewnienia wiarygodności danych (finansowych oraz zakładowych - KPI) - kontrole i sprawdzenia, porównywanie danych z wielu źródeł / cross-checking.

Ogłoszenie archiwalne