Logo Pracuj.pl

Plant Controller

MolttonO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników zakładu: KPI, sprawozdania finansowe, wyniki projektów (optymalizacja kosztowa, inwestycyjna, strategiczna)
  • Szczegółowy przegląd, analiza i raportowanie wydajności instalacji, kosztów i odchyleń
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca
  • Kalkulacja kosztów dla nowych produktów i coroczna aktualizacja kosztów standardowych
  • Udział w projektach optymalizujących koszty w środowisku produkcyjnym - w tym monitoring, analiza, dostarczanie spostrzeżeń i rekomendacji
  • Koordynacja procesu budżetowania/prognozowania dla zakładu
  • Opracowywanie raportów zarządczych w celu wspierania lepszych decyzji biznesowych
  • Pełnienie funkcji finansowego partnera biznesowego w innych funkcjach biznesowych
  • Udział w procesie inwentaryzacji
  • Czynności kontroli wewnętrznej

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse/Kontroling)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (analityk/kontroler)
  • Dobra znajomość narzędzi controllingowych
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (mile widziany SAP)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel (poziom zaawansowany)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Ciekawy sposób myślenia
  • Chętny do nauki i zrozumienia procesów operacyjnych
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Dokładność i dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku),
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Program Kafeteryjny MyBenefit, Karta Multisport,
  • Parking pracowniczy.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Plant Controller, Częstochowa