Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Plant Controller

Kronospan Polska Sp. z o.o.

  • Ludwika Waryńskiego 1, Szczecinek
    Szczecinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wyników finansowych przedsiębiorstwa i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w tym obszarze.

  • Dokonywanie bieżących analiz w zakresie kosztów produkcji w celu ich optymalizacji i redukcji wydatków.

  • Udział w tworzeniu budżetów i nadzór nad jego realizacją.

  • Udział w negocjacjach zakupowych wraz z opiniowaniem warunków transakcji.

  • Wyjaśnianie stwierdzonych nieprawidłowości wpływających na wynik finansowy i rekomendowanie działań korygujących.

  • Przygotowywanie analiz, szacunków i prezentacji na potrzeby Zarządu oraz podmiotów zewnętrznych.

  • Nadzór i optymalizacja istniejących systemów raportowania.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze finansów lub audytu w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacji i negocjacji.

  • Zorientowanie na realizację celów – koncentracja na wynikach.

To oferujemy

  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska w firmie będącej liderem w swojej branży.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz nagrody za wyniki.

  • Szybki proces decyzyjny w prostej strukturze organizacyjnej.

  • Dynamiczne środowisko pracy z odpowiednimi narzędziami do wykonywania obowiązków.

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

  • Silne wsparcie kierownictwa wyższego szczebla.

  • Wsparcie mentora w trakcie procesu wdrożenia.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przewiń do profilu firmy