Oferta pracy

Plant Director

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Nasz klient – duża firma produkcyjna zaprosi do współpracy Osoby zainteresowane stanowiskiem:

Praca na terenie województwa Wielkopolskiego

Zadania:

  • Współpraca z Zarządem – bezpośrednie raportowanie,
  • Zarządzanie całym obszarem produkcyjnym zakładu, ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji procesów produkcyjnych - Manufacturing, Logistics, Sustainability, macierzowa współpraca z dyrektorami obszarów,
  • Prowadzenie szkoleń oraz rozwijanie, motywowanie podległego zespołu,
  • Organizacja i kontrola operacji i procesów na produkcji, w szczególności w ujęciu efektywnościowym,
  • Nadzorowanie poziomu realizacji wskaźników KPI,
  • Planowanie i koordynowanie zadań produkcyjnych (kalkulacje, harmonogramy),
  • Nadzór nad efektywnością produkcji oraz wdrażaniem nowych technologii,
  • Współpraca przy planowaniu i zarządzaniu budżetem zakładu,
  • Realizacja strategicznych celów zakładu - Współpraca przy planowaniu i zarządzaniu budżetem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 10 lat
  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu zarządzania zespołem, zakładem produkcyjnym pow. 300 osób (jako Dyrektor Produkcji lub Dyrektor Zakładu),
  • Praktyczna znajomość metodologii i trendów w zarządzaniu procesem produkcji w oparciu o Lean Management,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i spełnienia ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz kompetencji,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę pełną wyzwań w firmie która nieustannie się rozrasta,
  • Narzędzie pracy – Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy