Plant manager / Dyrektor oddziału

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Potrafisz samodzielnie zarządzać zakładem produkcyjnym? Masz doświadczenie w projektach typu greenfield, brałeś czynny udział w budowaniu nowych fabryk, filii, oddziałów? Chciałbyś wraz z niemieckim inwestorem z branży oświetleniowej stworzyć kilkaset miejsc pracy pod Lublinem? Jeśli wiesz jakie kroki należy podjąć, aby wybudować fabrykę od zera - czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • utworzenie zakładu produkcyjnego w ścisłej współpracy z niemiecką spółką macierzystą

  • odpowiedzialność za zakład obejmująca: produkcję, montaż, logistykę, łańcuch dostaw, rozwój, HR i IT

  • organizacja, kontrola i ciągła optymalizacja struktury organizacyjnej i procesów

  • planowanie i zabezpieczanie zdolności produkcyjnych

  • odpowiedzialność za ilości i terminy dostaw, jakość i koszty

  • planowanie rocznego budżetu w odniesieniu do produkcji i inwestycji

  • odpowiedzialność za przestrzeganie wszystkich przepisów ustawowych, rozporządzeń i wymogów urzędowych

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenia w projektach typu greenfield, w tworzeniu zakładów produkcyjnych i budowaniu nowych struktur

  • znajomości Lean Management

  • doświadczenia zawodowego w kierowaniu oddziałami firm produkcyjnych

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu biegłym

  • doskonałych zdolności przywódczych połączonych z umiejętnością pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie u międzynarodowego lidera w swojej branży

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia wstępne w siedzibie głównej w Niemczech

  • możliwość współtworzenia nowej inwestycji

  • samochód służbowy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy