Oferta pracy

Plant Manager / Kierownik Zakładu

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Plant Manager / Kierownik ZakładuNumer ref.: Nr ref.: PM/RK

Obowiązki:

  • kompleksowe zarządzanie działami produkcyjnymi i wspierającymi w organizacji,
  • odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych, podnoszenie wydajności produkcji, jakości produktu i terminowość dostaw,
  • zarządzanie podległym zespołem, dbanie o rozwój kompetencji, poziom motywacji i zaangażowania pracowników,
  • rozwój projektów optymalizacyjnymi w zakładzie, zachęcanie do poszukiwania obszarów do usprawnień oraz celów optymalizacyjnych,
  • współtworzenie strategii rozwoju zakładu,
  • odpowiedzialność za budżet zakładu,
  • dbałość o przestrzeganie standardów pracy i BHP.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (Kierownik Zakładu, Kierownik Operacyjny),
  • wykształcenie wyższe techniczne lub managerskie,
  • doświadczenie w produkcji małoseryjnej,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • wiedza i doświadczenie w pracy z Lean Manufacturing, praktyka w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • bardzo dobre umiejętności liderskie,
  • umiejętność strategicznego myślenia, podejmowania decyzji, delegowania zadań,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień technologicznych, produkcyjnych oraz utrzymania ruchu,
  • gotowość do pracy w woj. świętokrzyskim.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • wpływ na działania strategiczne i operacyjne organizacji,
  • samochód służbowy,
  • premia roczna.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne