Oferta pracy

Plant Manager

Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 11

Smardzka

Kluczbork

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem operacyjnym firmy w celu zapewnienia wydajności oraz wysokiej jakości wytwarzanych produktów.

  • Realizacja strategii i celów zakładu z uwzględnieniem ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego oraz spełniania wymagań klienta.

  • Odpowiedzialność za współtworzenie budżetu oraz jego wykonanie.

  • Kontrola i optymalizacja kosztów zakładu.

  • Raportowanie do zarządu spółki w Austrii.

  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych oraz analiza wyników efektywności.

  • Identyfikacja procesu „wąskich gardeł” oraz nadzór nad wdrażaniem działań naprawczych.

  • Kontrola, analiza i utrzymanie na odpowiednim poziomie wszystkich kluczowych wskaźników w firmie (KPI).

  • Budowanie , skuteczne zarządzanie i motywowanie podległych zespołów.

  • Współpraca z lokalnymi władzami i instytucjami.

  • Przestrzeganie wdrożonych w firmie wymagań standardów, procedur i norm jakościowych i środowiskowych (ISO 14001,ISO 9001, IATF).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane w obszarze zarządzania produkcją lub techniczne.

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze zarządzania produkcją.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.

  • Znajomość metodologii w zarządzaniu produkcją i jakością.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Umiejętności analityczne, finansowe adekwatnie do stanowiska.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Przywództwo i umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży automotive mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Samochód służbowy także do celów prywatnych.

  • Laptop, telefon.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Posiłki finansowane przez pracodawcę.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Zarządzanie firmą na etapie rozwoju.

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Codziennie posiłek finansowany przez pracodawcę.

Firma Aspöck Systems GmbH powstała w Austrii w 1977 roku.

Firma Aspöck jest wiodącym w Europie producentem kompletnych systemów oświetleniowych dla wszystkich typów pojazdów z przyczepami i naczepami. Siedziba główna firmy mieści się w Peuerbach w Austrii.

Od koncepcji, aż po produkt gotowy do montażu, Aspöck opracowuje rozwiązania dotyczące oświetlenia między innymi przyczep samochodowych, przyczep, maszyn rolniczych, motoryzacyjnych, motocykli, przyczep kempingowych itp.

W Ligocie Dolnej k. Kluczborka znajduje się firma produkcyjna Aspöck Automotive dostarczająca lampy między innymi dla Volkswagena i Thule.

Aktualnie firma rozbudowuje zakład w związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem wieloletnich projektów.

Dołącz do Nas i aplikuj już dziś.

Przewiń do profilu firmy