Oferta pracy

Plant Quality Director

Antal Engineering & Operations O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z województwa małoposkiego, która intensywnie się rozwija, poszukujemy osoby na stanowisko:

(praca w województwie małopolskim)

Numer ref.: /70/07/2020/RZ
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie działem jakości w zakładzie produkcyjnym
  • Reprezentowanie firmy przed Klientami, Dostawcami
  • Zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Budowanie relacji biznesowych na wszystkich poziomach, od Dostawcy i działów wewnętrznych po Klienta, mających na celu redukcję problemów z jakością na wszystkich etapach łańcucha dostaw
  • Koordynowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem systemu zarządzania jakością w firmie, certyfikacją wdrożonych systemów ISO oraz przygotowanie firmy do audytów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Nadzór nad przeprowadzaniem audytów wewnętrznych, analiza wyników oraz podejmowanie działań naprawczych
  • Doskonalenie procesów jakościowych, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących oraz sprawdzanie ich skuteczności
  • Zarządzanie wspólnym laboratorium dla wszystkich wydziałów produkcyjnych zakładu
  • Raportowanie do prezesa firmy

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziany automotive lub przemysł ciężki na stanowisku managerskim
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami w zakresie jakości procesu i produktu
  • Doświadczenie w nadzorowaniu zintegrowanego systemu zarządzania
  • Zdolność analitycznego myślenia i świadomość biznesowa, cechy przywódcze oraz zorientowanie na realizację wymagań Klientów i szukanie rozwiązań

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie  adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Rozbudowany pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy