Oferta pracy

Plastyk Działu Wizualizacji i Informacji

Castorama Ruda ŚląskaO firmie

  • Ruda Śląska, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Plastyk Działu Wizualizacji i InformacjiNumer ref.: Miejsce pracy: Castorama Ruda Śląska.

Opis stanowiska:

1. tworzenie materiałów reklamowych poprzez:
  • opracowywanie wzorów i szablonów materiałów reklamowych
  • przygotowywanie projektów prasowych i outdoorowych
  • tworzenie reklam i wizualizacji związanych z aktualnymi akcjami handlowymi prowadzonymi w sklepie
2. aktualizowanie oznakowania sklepu
3. dystrybucja gazetek i katalogów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • praktyczna znajomość Corel Draw, Photoshop oraz MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • gwarantowane premie roczne
  • dodatek za pracę w niedzielę
  • szereg szkoleń i rozwój

  • System premiowy oparty na wynikach
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej – jak VIP
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Programy rozwojowe
  • Platforma kafeteryjna
  • Ubezpieczenie NNW
    i na życie
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Pożyczki mieszkaniowe
  • Wsparcie z Funduszu Socjalnego w przypadkach losowych i nielosowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy