Oferta pracy

Płatna Praktyka w IT

STENA Recycling Sp. z o.o.O firmie

  • Grójecka 208, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

STENA Recycling Sp. z o.o.

Grójecka 208

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

Mile widziane

  • Java

  • PHP

  • C++

  • MySQL

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych oraz tworzenie prostych zapytań do baz danych

  • Przegląd i aktualizacja instrukcji dla użytkowników

  • Uczestnictwo w testowaniu zmian systemów

  • Pomoc przy obsłudze zgłoszeń od użytkowników naszych systemów IT (np. MS Dynamics Navision, QlikSense, Qalcwise)

  • Udział w szkoleniach dla użytkowników

  • Proste prace przy sieci komputerowej

  • Przygotowanie narzędzi i dostępów dla nowych użytkowników

Nasze wymagania

  • Jesteś w trakcie studiów o tematyce informatycznej (lub pokrewnych)

  • Potrafisz programować w co najmniej jednym języku (np.: JAVA, PHP, C++)

  • Posiadasz podstawową znajomość jednej z baz: MS SQL, MySQL, ORACLE

  • MS365 nie ma przed Tobą tajemnic

  • Jesteś dyspozycyjna/y min. 20 godzin w tygodniu i gotowa/y do pracy zdalnej oraz z biura (80:20)

  • Jesteś przedsiębiorcza/y dociekliwa/y, zainteresowana/y prowadzeniem pierwszych własnych projektów i rozwojem zawodowym w obszarze IT

To oferujemy

  • 3 miesięczna, płatna praktyka, wsparcie doświadczonego opiekuna

  • Możliwość zatrudnienia po praktyce i prowadzenia samodzielnych projektów

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich studiów

  • Narzędzia niezbędne do pracy zdalnej

  • Szkolenia i kursy zawodowe finansowane przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • możliwość uzyskania uprawnień