Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatne praktyki dla przyszłych elektryków i projektantów w dziale projektowym

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Płatne praktyki dla przyszłych elektryków i projektantów w dziale projektowym

Nasze wymagania

  • Jeśli studiujesz kierunek elektryczny m.in. elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka, odnawialne źródła energii itp.

  • chcesz zdobywać doświadczenie w nowoczesnej firmie pod opieką specjalistów

  • masz silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania

  • potrafisz pracować w zespole

  • uważasz się za osobę pełną pasji i masz ogromną motywację do działania

  • jesteś osobą dokładną, samodzielną i potrafisz dobrze organizować swoją pracę to... CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

  • Szukamy osób z kierunków elektrycznych do odbycia płatnych praktyk w dziale projektowym.

To oferujemy

  • płatny staż z możliwością stałego zatrudnienia

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności pod opieką naszych specjalistów

  • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • możliwość zrobienia praktyk pod uprawnienia budowlane

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Quanta Energy S.A. jest częścią Grupy R.Power która jest liderem w branży PV w Polsce z 20% udziałem w rynku fotowoltaiki użytkowej i rosnącą obecnością na innych rynkach europejskich (m.in. Włochy, Portugalia, Hiszpania i Niemcy).

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz innowacyjne rozwiązania techniczne dla sektora przemysłowego i handlowego.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm oparte na funduszach własnych. Nasz zespół projektowo-montażowy posiada specjalistyczną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie branżowe dzięki czemu oferujemy naszym Klientom pełną realizację projektów PV: od audytu energetycznego oraz analizy technicznej i prawnej, poprzez proces pozwoleniowy, po sfinansowanie inwestycji i jej realizację.

Przewiń do profilu firmy