Oferta pracy

Płatne Praktyki Letnie w PGNiG

PGNiG SA

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej?

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności?

Odkryj swoje #złożakariery w PGNiG!

Wybierz interesujący Cię obszar:

- gazownictwo

- geodezja,

- geologia,

- górnictwo naftowe,

- wiertnictwo.

Aplikując na Praktyki Letnie w PGNiG:

- dołączysz do 3-miesięcznych płatnych praktyk w wybranym obszarze,

- weźmiesz udział w codziennych zadaniach zespołu, dzięki czemu będziesz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w danym zakresie,

- wzbogacisz swoje doświadczenie,

- będziesz mieć możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie,

- odkryjesz swoje #złożakariery!

Nasze wymagania

  • posiadasz status studenta,

  • jesteś dyspozycyjny w okresie lipiec-wrzesień,

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe w danym obszarze,

  • cechuje Cię otwartość, zaangażowanie i gotowość do nauki nowych rzeczy,

  • lubisz współpracować z innymi,

  • znasz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, PowerPoint),

  • dbasz o najwyższą jakość pracy.

To oferujemy

  • płatne 3-miesięczne praktyki letnie,

  • wsparcie opiekuna podczas praktyk,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz wiedzy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • współpracę z ekspertami w każdym obszarze biznesowym,

  • możliwość pozostania w strukturach firmy po zakończonych praktykach, w zależności od potrzeb biznesowych oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności.