Płatne praktyki studenckie (HR, księgowość, logistyka, change managment)

Viessmann Technika Grzewcza

  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie jednego z działów w organizacji (HR, księgowość lub logistyka)

  • udział w projekcie digitalizacji dokumentów

  • czynności administracyjne, organizacyjne, archiwizacyjne

  • analiza i ocena procesów produkcyjnych i administracyjnych oraz identyfikacja potencjału optymalizacyjnego i jego realizacja

  • inne zadania realizowane indywidualnie lub w interdyscyplinarnych zespołach

Nasze wymagania

  • student/ka studiów niestacjonarnych lub ukończone studia wyższe związane z HR (ZZL, kadry i płace lub pokrewne), finansami, lean managment, zarządzenie i inżynieria produkcji

  • podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy (dotyczy aplikacji do działu HR) i wysoka motywacja do rozwoju w tym obszarze

  • swobodna obsługa różnego rodzaju aplikacji, komputera, środowiska Google Workspace, arkuszy Excel

  • wysokie kompetencje społeczne - komunikatywność, inicjatywa i kreatywność, umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • odpowiedzialność, rzetelność, skrupulatność i samodzielność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie co najmniej B1 będzie traktowana jako atut

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy - możesz połączyć studia i pracę u nas

  • dofinansowanie posiłków z kilku restauracji

  • zapoznasz się z całym spektrum pracy w firmie produkcyjnej

  • otrzymasz referencje po zakończeniu praktyk

  • dołączysz do teamu energetycznych i otwartych ludzi, którzy będą Cię wspierać na każdym polu działania

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków z 6 restauracji w ramach SmartLunch

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 13 000 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.

Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 300 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.

Przewiń do profilu firmy