Ta oferta pracy jest nieaktualna od 502 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatne Praktyki Studenckie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    Poszukujemy studentów (studiów I lub II stopnia, posiadających aktualny status studenta) chcących zweryfikować wiedzę akademicką z praktyką i zdobyć doświadczenie w obszarach:

    • HR
    • IT
    • Marketing
    • Sprzedaż
    • Finanse
    • Księgowość
    • Controlling
    • Zakupy
    • Planowanie Produkcji
    • Zapewnienie Jakości/ R&D
    • Utrzymanie Ruchu
    • Praktyki przy Zarządzie z biegłym j. angielskim
    Harmonogram praktyk jest dopasowany do zajęć na uczelni, oczekujemy dyspozycyjności około 30h tygodniowo w godzinach 8-16.30.

    Zapewniamy stałe wsparcie opiekuna przy realizacji ciekawych projektów i wyzwań biznesowych.

    Wymagania:

    • status studenta,
    • język angielski na poziomie komunikatywnym, zarówno w mowie jak i piśmie,
    • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

    Oferujemy:

    Praktykę już od II roku studiów

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Długotrwałą współpracę (do 2 lat)
    • Stałą, merytoryczną pomoc opiekuna
    • Elastyczny czas pracy – indywidualnie opracowany harmonogram współpracy
    • Nieograniczony dostęp do płatków i batoników w czasie pracy :)
    • Możliwość nauki i rozwoju – wiemy, że doświadczenie nie bierze się z powietrza, dlatego jeśli lubisz nowe wyzwania, to zapraszamy!

    Dołącz do nas, gdyż możliwe że czekamy właśnie na Ciebie!!!

    Miejsce pracy:

    Toruń