Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatne Praktyki Studenckie w dziale: Medycznym, Marketingu i Sprzedaży, Finansów, Analiz Biznesowych

Ipsen Poland sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Twoje obowiązki będą zależały od tego, z którym Zespołem będziesz pracować – harmonogram ustalany jest indywidualnie, w oparciu o Twoje predyspozycje, doświadczenie i kompetencje. Podczas stażu będziesz mógł zapoznać się szczegółowo z pracą w naszej Firmie - każdy obszar charakteryzują inni ludzie i narzędzia, inne zadania i cele do osiągnięcia.

Poszukujemy absolwentów kierunków: marketing i zarzadzanie, biotechnologia, medycyna, zdrowie publiczne, ekonomia, finanse, chcących zweryfikować wiedzę akademicką z praktyką i zdobyć doświadczenie w obszarach:

• marketingu i sprzedaży,

• medycznym,

• finansowym,

• business excellence

Harmonogram praktyk jest dopasowany do zajęć na uczelni, oczekujemy dyspozycyjności 30-40h tygodniowo

Zapewniamy stałe wsparcie opiekuna przy realizacji ciekawych projektów i wyzwań biznesowych.

Nasze wymagania

  • Absolwenci kierunków: marketing i zarzadzanie, biotechnologia, medycyna, zdrowie publiczne, ekonomia, finanse

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, zarówno w mowie jak i piśmie

  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

  • Nastawienie na współpracę, zaangażowanie i motywacja do nauki

To oferujemy

  • Płatny 6-miesieczny staż, który pozwoli Ci zacząć karierę w jednej z najlepszych innowacyjnych firm z branży farmaceutycznej

  • Miejsce, które gwarantuje wiarygodność, rozwój, rzetelność

  • Opiekuna Stażu

  • Wspólne świętowanie małych i większych sukcesów

  • Integracja i szkolenia w jednym!

Ipsen Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży farmaceutycznej z certyfikatem Great Place to Work-CertifiedTM

Tworzymy młody zespół, który z pasją dąży do poprawy jakości życia pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Naszą misją jest ciągłe poszukiwanie i rozwój innowacyjnych terapii w leczeniu ciężkich chorób, a także dawanie nadziei pacjentom, ich rodzinom oraz lekarzom. W pracy kierujemy się naszym motto: „Innovation for patient care”

Dołącz do zespołu Ipsen Poland i razem z ekspertami z branży farmaceutycznej poprawiaj życie pacjentów.

Przewiń do profilu firmy