Płatne Praktyki w Dziale Business Excellence/Sekcja Zarządzania Ryzykiem

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Papiernicza 1

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prace przygotowawcze do uruchomienia nowego narzędzia IT dla Działu Zakupów - rejestracja istniejących i nowych dostawców

  • migracja dostawców z obecnego narzędzia OCP do nowego narzędzia

  • dokumentowanie postępów (raporty Excel, prezentacje Power Point)

  • wsparcie zespołu w zadaniach codziennych

Nasze wymagania

  • status studenta jeszcze przez minimum 1 rok

  • dostępność min. 20h w tygodniu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • bardzo dobra znajomość MS Excel i PowerPoint

  • ​kreatywność, dokładność i cierpliwość​

  • zdolności analityczne

  • samodzielność, inicjatywa oraz gotowość do uczenia się i zmian

To oferujemy

  • płatne praktyki w wymiarze min. 9 m-cy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć

  • przyjazną atmosferę

  • zespół otwarty na dzielenie się wiedzą

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Multisport