Oferta pracy

Płatne Praktyki w Obszarze Produkcyjnym | Fabryka Zmywarek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jędrzejowska 83

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołem pracowników wsparcia technicznego

  • przygotowanie danych na potrzeby streamu

  • analiza danych (jakość, wykonanie planu produkcji, przyczyny postojów)

  • kontakt z firmami zewnętrznymi w celu realizacji usług na potrzeby Działu

Nasze wymagania

  • status studenta jeszcze przez minimum 1 rok, preferowane kierunki techniczne

  • dostępność min. 24h w tygodniu

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • ​kreatywność, dokładność i cierpliwość

To oferujemy

  • płatne praktyki w wymiarze min. 9 m-cy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć, możliwość połączenia praktyki ze studiami dziennymi

  • możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej zdobytej na uczelni o praktyczne doświadczenie

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • przyjazną atmosferę

  • zespół otwarty na dzielenie się wiedzą

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • MultiSport