Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Płatne praktyki w zespole Energy Transition - doradztwo biznesowe

PwC

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analizy strategiczne i rynkowe,

  • analizy opłacalności inwestycji i studia wykonalności,

  • wyceny przedsiębiorstw i modelowanie finansowym,

  • prowadzenie procesów fuzji i przejęć (M&A),

  • analizy regulacyjne,

  • restrukturyzację i optymalizację działania przedsiębiorstw,

  • optymalizację procesów.

Nasze wymagania

Czekamy na:

absolwentów / studentów I-II roku magisterskich studiów o profilu finansowym, ekonomicznym lub technicznym:

• posiadających wybitne zdolności analityczne,

• mających znajomość branży gazowej i/lub chemicznej lub interesujących się sektorem,

• posiadających bardzo dobrą znajomość narzędzi MS Office, w tym przede wszystkim MS Excel i MS Powerpoint,

• z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego,

• potrafiących budować relacje i umieją pracować w zespole,

• myślą w sposób innowacyjny i znajdują nietuzinkowe rozwiązania.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,

  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,

  • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk,

  • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,

  • nowoczesny sprzęt do pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

  • nowoczesny sprzęt do pracy

  • Buddy program

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii

Przewiń do profilu firmy

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny oraz załączysz CV.

Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: [email protected]