Logo Pracuj.pl

Płatne praktyki w zespole Rekrutacji IT

PwCO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Rekruterów IT w sourcingu kandydatów do zespołów technologicznych;
  • działania polegające na aktywnym poszukiwaniu kandydatów w social mediach (Linkedin, FB, fora dyskusyjne, grupy tematyczne, etc.) i bazach danych;
  • udział w wydarzeniach branżowych;
  • selekcja i wybór najlepszych kandydatów do dalszego procesu;
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami;
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych;
  • wprowadzanie danych do systemu i ich administrowanie;
  • przygotowywanie raportów dotyczących prowadzonych projektów;
  • dbanie o pozytywny wizerunek PwC oraz Candidate Experience.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie obszarem rekrutacji IT;
  • wykształcenie wyższe lub podczas studiów;
  • silne umiejętności interpersonalne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • chęć angażowania się w wydarzenia branżowe;
  • proaktywne podejście do pozyskiwania kandydatów i kreatywność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

To oferujemy

  • wsparcie Buddy’ego w pierwszych dniach praktyk;
  • kartę Multisport;
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem w najbardziej renomowanych firmach;
  • pracę w modelu hybrydowym;
  • wsparcie mentoringowe doświadczonych kolegów i koleżanek z zespołu;
  • dostęp do strefy PwC well-being;
  • nowoczesny sprzęt do pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Prześlij swoją aplikację już dziś!

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected].

W PwC projekty innowacyjne i technologiczne to nasza codzienność. Jako firma konsultingowa mamy tę przewagę, że możemy współpracować z klientami z różnorodnych branż na całym świecie.

Posiadamy biura w 8 miastach - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź i Lublin. Nasze polskie spółki zatrudniają 6500 pracowników, w tym 1500 osób w zespołach technologicznych.

Płatne praktyki w zespole Rekrutacji IT, Rzeszów