Płatne praktyki w zespole Risk Assurance Data & Business Intelligence

PwCO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

PwC

Chorzowska 146

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Python

  • R

  • Qlik Sense

  • Qlik View

  • Power BI

  • Tableau

O projekcie

Zarządzanie Ryzykiem w projektach związanych z analizą danych oraz ich wizualizacją. Zespół DATA pomaga klientom tworzyć produkty analityczne, a także skupić się wokół szeroko rozumianej analizy i wizualizacji danych.

Twój zakres obowiązków

Dlaczego warto?

jesteśmy unikatowym zespołem w ramach firm konsultingowych, działamy jak startup, razem będziemy tworzyć nowe produkty analityczne i ofertę dla naszych Klientów,

masz szansę zdobyć doświadczenie pracując przy różnorodnych i wymagających nieszablonowego myślenia projektach m.in. z obszaru analityki dużych zbiorów danych finansowo-księgowych, budowania innowacyjnych aplikacji do wizualizacji danych, optymalizacji procesów biznesowych przy wykorzystaniu technik analitycznych,

poszerzysz swoją wiedzę z zakresu technologii wykorzystywanych w data science (SQL, R, Python, Qlik).

Nasze wymagania

Czekamy na:

• absolwentów/studentów studiów drugiego stopnia (preferowane kierunki matematyczne, ilościowe oraz informatyczne),

• osoby zainteresowane ekonomią i informatyką o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:

- posiadają doświadczenie w szeroko pojętym data science,

- znają narzędzia wykorzystywane do gromadzenia, przetwarzania, analizy oraz wizualizacji danych (SQL, Python, R, Qlik Sense/Qlik View, Power BI, Tableau, środowisko MS Azure),

- potrafią budować relacje i pracować w zespole,

- znajdują innowacyjne i nietuzinkowe rozwiązania,

- znają język angielski na poziomie swobodnej komunikacji.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,
  • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk,
  • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,
  • nowoczesny sprzęt do pracy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta Multisport
  • Buddy program
  • nowoczesny sprzęt do pracy

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

  • jesteśmy unikatowym zespołem w ramach firm konsultingowych, działamy jak startup, razem będziemy tworzyć nowe produkty analityczne i ofertę dla naszych Klientów,
  • masz szansę zdobyć doświadczenie pracując przy różnorodnych i wymagających nieszablonowego myślenia projektach m.in. z obszaru analityki dużych zbiorów danych finansowo-księgowych, budowania innowacyjnych aplikacji do wizualizacji danych, optymalizacji procesów biznesowych przy wykorzystaniu technik analitycznych,
  • poszerzysz swoją wiedzę z zakresu technologii wykorzystywanych w data science (SQL, R, Python, Qlik).

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: [email protected]

Płatne praktyki w zespole Risk Assurance Data & Business Intelligence, Chorzowska 146, Katowice