Oferta pracy

Płatny 3-miesięczny staż

NHOOD Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie wybranego działu w realizacji codziennych zadań,

  • Poznanie specyfiki pracy w obszarach działalności Nhood,

  • Udział w ciekawych projektach w ramach działów,

  • Praktyczna nauka pod okiem ekspertów.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV-V-go roku studiów (preferowane studia zaoczne),

  • Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w kierunku, który Cię interesuje,

  • Jesteś dyspozycyjny 40 godzin w tygodniu,

  • Jesteś ambitny, pracowity, komunikatywny oraz nastawiony na zdobywanie wiedzy i doświadczenia,

  • Znasz programy pakietu MS Office,

  • Znasz angielski w stopniu komunikatywnym,

  • …to właśnie Ciebie szukamy!

To oferujemy

  • Płatny staż na okres 3 miesięcy w dogodnym dla Ciebie terminie,

  • Możliwość nauki i rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Przyjazną atmosferę w zespole.

Obecnie poszukujemy kandydatów na płatny 3-miesięczny staż w Działach:

  • Finansowym

  • Prawnym

  • Księgowym

  • Zarządzania nieruchomościami

  • Komercjalizacji (najem powierzchni handlowych)