Oferta pracy

Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim

PwC Service Delivery Center

  • Chorzowska 152, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Chorzowska 152

Katowice

Twój zakres obowiązków

Podczas miesięcznych praktyk dajemy możliwość poznania specyfiki pracy naszych trzech głównych zespołów:

• wsparcia audytu finansowego (Assurance),

• podatkowych (Corporate Tax),

• procesów księgowych i HR (Internal Firm Services).

Nasze wymagania

  • student przynajmniej II roku studiów lub absolwent,

  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzinowym (od 1 do 29 lipca 2022 roku),

  • dokładność, skrupulatność oraz umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć doskonalenia umiejętności językowych i rozwoju w obszarze finansów, podatków lub HR.

To oferujemy

  • szkolenia umożliwiające zapoznanie się ze specyfiką pracy poszczególnych zespołów w firmie,

  • możliwość realizacji ciekawych zadań z różnych obszarów,

  • udział w spotkaniach i/lub telekonferencjach, które pozwolą Ci lepiej poznać PwC Service Delivery Center,

  • wsparcie ze strony opiekuna podczas trwania programu (Buddy Program),

  • 'program [email protected], w tym stałe aktywności wellbeingowe, platforma edukacyjna, wsparcie psychologiczne, ubezpieczenie, karta MultiSport,

  • integracje zespołowe w formule stacjonarnej lub online,

  • zaświadczenie o odbytych praktykach,

  • dla najlepszych możliwość związania się z naszą firmą na dłużej, także w ramach współpracy na niepełny etat.

Program Praktyk Letnich w PwC Service Delivery Center to propozycja dla studentów i absolwentów chcących poszerzyć wiedzę zdobytą podczas studiów o praktyczne doświadczenie oraz dla osób chcących poznać specyfikę pracy w branży nowoczesnych usług biznesowych.

Przewiń do profilu firmy