Płatny Program Praktyk w Dziale Księgowości – język szwedzki

Volvo Polska Sp. z o.o.O firmie

Volvo Polska Sp. z o.o.

2

Wrocław

The Volvo Group drives prosperity through transport solutions, offering trucks, buses, construction equipment, power solutions for marine and industrial applications, financing and services that increase our customers’ uptime and productivity. Founded in 1927, the Volvo Group is committed to shaping the future landscape of sustainable transport and infrastructure solutions. Countless career opportunities are offered across the group’s leading brands - Volvo, Volvo Penta, UD Trucks, Terex Trucks, SDLG, Renault Trucks, Prevost, Nova Bus, Mack, Eicher, Dongfeng Trucks and Arquus.

Volvo Group Finance contributes to realizing the vision of the Volvo Group by developing and providing a wide range of expert services from financial planning to accounting, business controlling, M&As, real estate services, financial reporting and investor relations. With Volvo Group Finance you will be part of a global and diverse team of highly skilled professionals who work with passion, trust each other and embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Płatny Program Praktyk w Dziale Księgowości – język szwedzki

Numer ref.: 104908BR

Volvo Polska poszukuje studentów posługujących się językiem szwedzkim, zainteresowanych rozpoczęciem Płatnych Praktyk w Dziale Księgowości!

Zakres zadań:

Prace administracyjno-księgowe:

  • Rejestracja przychodzących płatności od klientów
  • Kontakt z klientem szwedzkim lub lokalnym biznesem
  • Kontrola niespłaconych należności za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu
  • Analiza kont klientów
  • Obsługa przychodzącej poczty elektronicznej w języku angielskim i szwedzkim
  • Wysyłanie kopii faktur

Pomoc zespołowi przy innych czynnościach procesowych:

  • Archiwizacja danych
  • Segregacja poczty
  • Przygotowywanie raportów
  • Rozliczanie pozycji na kontach bankowych
  • Księgowanie raportów kasowych

Wymagania:

  • Status studenta/studentki
  • Znajomość języka angielskiego i szwedzkiego w stopniu dobrym
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację postawionych celów
  • Skrupulatność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy płatny 3-miesięczny staż z możliwością przedłużenia

Co nas wyróżnia?

  • Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach
  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach
  • Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku
  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
  • Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

TAKE A LOOK AT OUR PRESENTATION

Please send your CV and cover letter.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy