Logo Pracuj.pl

Płatny program rozwojowy dla Studentów

Holiday Park & ResortO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Holiday Park & Resort

Kopanina 34

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Dzięki praktykom studenckim możesz zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinach, które odpowiadają profilowi Twoich studiów oraz Twoim zainteresowaniom. Co najciekawsze, po 3 miesiącach wspólnie wybierzemy dział, w ramach którego będziemy mogli kontynuować współpracę. To niezwykła okazja, abyś mógł zapoznać się z pracą w zróżnicowanym środowisku i z tym doświadczeniem obrał swoją ścieżkę kariery!

Obszary rozwoju

Księgowość

Administracja

Branża budowlana

Gastronomia

Finanse

Marketing

Zakupy

Prawo

Obsługa Klienta

IT

Sprzedaż

Nasze wymagania

  • Jesteś ambitny, nastawiony na rozwój i chętny do pracy
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły i terminowość
  • Dobrze znasz pakiet MS Office, a w szczególności program MS Excel
  • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie u boku profesjonalistów w swoim fachu
  • Jesteś otwarty na kontakty międzyludzkie i pozytywnie nastwiony
  • Jesteś studentem

To oferujemy

  • Współpracę w strukturach polskiej Grupy spółek z różnych branż (http://soltexholding.pl/)
  • Płatne 3 miesięczne płatne praktyki
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie wiedzy, umiejętności praktycznych i cennych doświadczeń od ekspertów i menedżerów
  • Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu programu rozwojowego
  • Dostęp do szerokiego pakietu benefitów pracowniczych
  • Przyjazne środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 9 tysięcy Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski.

Płatny program rozwojowy dla Studentów, Kopanina 34, Poznań