Oferta pracy

Płatny program rozwojowy dla Studentów

Holiday Park & ResortO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Holiday Park & Resort

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

Dzięki praktykom studenckim możesz zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinach, które odpowiadają profilowi Twoich studiów oraz Twoim zainteresowaniom. Co najciekawsze, po 3 miesiącach wspólnie wybierzemy dział, w ramach którego będziemy mogli kontynuować współpracę. To niezwykła okazja, abyś mógł zapoznać się z pracą w zróżnicowanym środowisku i z tym doświadczeniem obrał swoją ścieżkę kariery!

Obszary rozwoju

Księgowość

Administracja

Branża budowlana

Gastronomia

Finanse

Marketing

Zakupy

Prawo

Obsługa Klienta

IT

Sprzedaż

Nasze wymagania

  • Jesteś ambitny, nastawiony na rozwój i chętny do pracy

  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły i terminowość

  • Dobrze znasz pakiet MS Office, a w szczególności program MS Excel

  • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie u boku profesjonalistów w swoim fachu

  • Jesteś otwarty na kontakty międzyludzkie i pozytywnie nastwiony

  • Jesteś studentem

To oferujemy

  • Współpracę w strukturach polskiej Grupy spółek z różnych branż (http://soltexholding.pl/)

  • Płatne 3 miesięczne płatne praktyki

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie wiedzy, umiejętności praktycznych i cennych doświadczeń od ekspertów i menedżerów

  • Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu programu rozwojowego

  • Dostęp do szerokiego pakietu benefitów pracowniczych

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 9 tysięcy Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski.

Przewiń do profilu firmy