Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny Program Stażowy

ENTE Sp. z o.o.

  • Antonio Gaudiego 7, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Antonio Gaudiego 7

Gliwice

Twój zakres obowiązków

• Zależy Ci na kontakcie z nowoczesnymi technologiami?

• Wiążesz swoją przyszłość zawodową z takimi obszarami, jak: elektronika, automatyka, robotyka i informatyka?

• Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę pod okiem doświadczonego Zespołu Specjalistów?

• Jesteś otwarty na nowe wyzwania?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś! 😊

Zapraszamy Studentów III, IV i V do odbycia płatnego, trzymiesięcznego stażu wakacyjnego w firmie ENTE Sp. z o.o. z Gliwic. Od ponad 20 lat działamy w branży Nowoczesnych Technologii. Projektujemy i tworzymy zaawansowane technologicznie systemy, urządzenia oraz oprogramowanie. Naszym największym atutem są pracownicy - eksperci zarówno od strony inżynierskiej (projektanci, elektronicy, informatycy), jak również od strony marketingu i kontaktu z Klientem. Możesz stać się jednym z nas 😊.

Staż w ENTE to drzwi do Twojej kariery. Najlepsi stażyści dostają od nas ofertę pracy na stałe! 😊

Do naszego Programu poszukujemy:

# Pion Rozwoju

• Programista 3D

• Programista C++

• Programista Embedded

• Programista FullStack

• Inżynier CodeSys

# Pion Produkcji

• Technik Elektronik

Nasze wymagania

  • Brzmi ciekawie? Jeśli tak, po szczegółowy opis Programu Stażowego zapraszamy na naszą stronę internetową: https://ente.com.pl/praktyki/

To oferujemy

  • 1, 2 lub 3 miesięczny staż (lipiec, sierpień, wrzesień)

  • nabycie praktycznej wiedzy w trakcie realizacji konkretnych zadań i projektów pełnych wyzwań

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • współpracę z doświadczonym i przyjaznym Zespołem

  • udział w szkoleniach wewnętrznych

  • współpracę z Opiekunem, który będzie Twoim mentorem

  • poziom wynagrodzenia zależny od Twoich umiejętności i zaangażowania w projekcie

  • możliwość podjęcia z nami stałej współpracy po zakończonym stażu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

  • Jesteś zainteresowany naszym Programem? Wyślij swoje CV w języku polskim (ze wskazaniem, jakie stanowisko Cię interesuje) a umówimy się na luźną rozmowę podczas której omówimy szczegóły oferty.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w czerwcu 2022.

ENTE Sp. z o.o. powstała w 2000 roku w Gliwicach. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą inżynierską w branży Nowoczesnych Technologii z dziedziny elektroniki, automatyki, robotyki i informatyki. Projektuje i tworzy zaawansowane technologicznie systemy, urządzenia oraz oprogramowanie. Oferuje wysoką jakość produktów i usług, co jest efektem wieloletniego doświadczenia w branży, wykwalifikowanego personelu i najnowszego zaplecza technologicznego.

Firma dysponuje nowoczesną linią technologiczną dużej wydajności i korzysta z zaawansowanych maszyn renomowanych producentów. Umożliwia jej to projektowanie i tworzenie urządzeń elektronicznych o najwyższych parametrach, podwyższonej niezawodności i przystosowanych do pracy w bardzo trudnych warunkach środowiskowych i przemysłowych.

O wysokiej jakości produktów i usług świadczą posiadane przez firmę referencje Klientów oraz wdrożone w spółce wymagania norm ISO 9001 oraz ISO/TS 22163.

Największym atutem ENTE są pracownicy - eksperci zarówno od strony inżynierskiej (projektanci, elektronicy, informatycy), jak również od strony marketingu i kontaktu z Klientem. Są to w znacznym stopniu młode osoby z wyższym wykształceniem, posiadacze certyfikatów dokumentujących wysokie kwalifikacje zawodowe, a także laureaci konkursów krajowych i zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy