Oferta pracy

Płatny Program Stażowy - Logistyka/Infrastruktura

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 15 krajach na świecie, a od ponad 25 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

Oferujemy płatny, roczny staż na podstawie umowy o pracę z perspektywą zatrudnienia. Zapewniamy rozwój poprzez udział w projektach oraz szkoleniach. Staż w naszej firmie daje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do działu:

LOGISTYKA (OBSŁUGA KLIENTA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM)

Obowiązki:

  • Wprowadzanie zamówień klientów do systemu
  • Sprawdzanie dostępności materiałów, przygotowywanie list wysyłkowych
  • Przygotowywanie zestawień/analiz w Ms Excel
  • Korespondencja z klientem (potwierdzanie wysyłek towarów)
  • Wsparcie w codziennych zadaniach Działu Obsługi Klienta

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i samodzielność
  • Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

INFRASTRUKTURA

Obowiązki:

  • Pomoc w utrzymaniu infrastruktury technicznej obiektu wraz z przyległym terenem
  • Ścisła współpraca z Działem BHP
  • Pomoc przy nadzorowaniu pracy podwykonawców i serwisów zewnętrznych
  • Tworzenie raportów
  • Wsparcie w procesie likwidacji szkód
  • Pomoc użytkownikom samochodów służbowych przy rozwiązywaniu bieżących problemów i współpraca z serwisami samochodowymi

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne lub zawodowe
  • Podstawowa znajomość obsługi i naprawy instalacji budynkowych oraz prac ogólnobudowlanych
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Kliknij przycisk aplikuj, aby wysłać do nas CV.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy