Oferta pracy

Płatny program stażowy w dziale Obsługi Klienta

WestRockO firmie

  • Malinowska 43, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent

WestRock

Malinowska 43

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Poznasz jak działa jedna z największych firm poligraficznych na świecie

  • Udział w prowadzeniu projektów klientów

  • Praca z największymi markami firm kosmetycznych w zakresie produkcji i rozwoju opakowań

  • Prowadzenia dokumentacji projektowej i zamówień klientów

  • Bieżąca współpraca z innymi działami, takimi jak produkcja, logistyka, księgowość

  • Codzienny kontakt z klientami

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywności i otwartości

  • Chęci rozwoju i zdobywania wiedzy

  • Wykształcenia wyższego lub osoby, które są w trakcie studiów wyższych

To oferujemy

  • umowę o staż wraz z wynagrodzeniem

  • elastyczne godziny pracy i czas trwania stażu

  • zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach i nowoczesnym środowisku pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WestRock

Zacznij karierę z WestRock!

WestRock jest firmą notowaną na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: WRK), zaliczona do największych firm na świecie wg. listy Fortune500. WestRock zajmuje się produkcją papieru i najwyższej jakości opakowań dedykowanym różnym branżom.

Nasze działania skupiają się na połączeniu ludzi z produktem, pomagając tym samym naszym klientom zwiększyć sprzedaż oraz obniżyć całkowity koszt wytwarzania produktów, wspierając tym samym zrównoważony rozwój.

Przewiń do profilu firmy

Zacznij karierę w WestRock

Do naszego zakładu WestRock w Tczewie Tczew poszukujemy osoby na płatny staż, chcącej zdobywać doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

W WestRock każdy z pracowników kieruje się naszymi podstawowymi wartościami jakimi są:

Uczciwość, Szacunek, Odpowiedzialność i Doskonałość. Codziennie dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty i usługi.