Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny program stażowy w dziale spedycji międzynarodowej

  • mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa FAMOS jest dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym operatorem logistycznym, świadczący usługi na terenie całej Europy oraz krajów WNP. Swój sukces zawdzięczamy naszym pracownikom i dlatego zawsze dbamy o tworzenie jak najlepszych warunków pracy oraz rodzinnej atmosfery. Jeżeli chcesz odgrywać znaczącą rolę w rozwoju firmy – dołącz do naszego zespołu!

     Jakie zadania przed Tobą?

    • wsparcie działu realizacji transportu międzynarodowego m.in.
      • monitorowanie statusów planowanych aut
      • bieżąca kontrola i aktualizacja lokalizacji taboru
      • utrzymywanie dobrych relacji z podwykonawcami
      • przygotowanie i zapewnienie obiegu dokumentów

    Co Ci pomoże w realizacji zadań?

    • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego
    • dyspozycyjność 40 godzin tygodniowo
    • zainteresowanie logistyką
    • umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • PŁATNĄ praktykę, możliwość otrzymania oferty pracy w ramach umowy o pracę
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw
    • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • przygotowanie do zawodu Spedytora
    • Zapewniamy pomoc doświadczonego pracownika (mentora), który pomoże Ci zaaklimatyzować się w naszej firmie i udzieli odpowiedzi na Twoje pytania.

    Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów? - czekamy właśnie na Ciebie!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: