Płatny program stażowy w Dziale Technicznym

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-06-04
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2019-07-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PŁATNY PROGRAM STAŻOWY
    w Dziale Technicznym

    LOKALIZACJA: POZNAŃ

    Zapraszamy studentów ostatniego roku lub absolwentów kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn lub Mechatronika WBMiZ lub pokrewnych

    TWOJE ZADANIA:

    • Współpraca z Działem Technicznym i Wydziałami Produkcyjnymi.
    • Ocena obecnego stanu wraz z analizą przyczyn źródłowych nieprawidłowości i nadzorowanie wdrożenia rozwiązań.
    • Czynne uczestnictwo w projektach wpływających na optymalizację procesów produkcyjnych.
    • Wsparcie działu w codziennych aktywnościach.

    WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Zdolności analityczne, obowiązkowość, sumienność, kreatywność.
    • Mile widziane doświadczenie w zawodzie (praktyki, staże).
    • Dobra znajomość pakietupakietu MS Office (Excel).
    • Znajomość mechanizmów, budowy maszyn, rozwiązań z dziedziny automatyzacji.

    OFERUJEMY:

    • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o dużej renomie na rynku spożywczym.
    • Ciekawą, dynamiczną, dającą satysfakcję pracę.
    • Pakiet benefitów

    JAK APLIKOWAĆ?

    Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj
    bottom