Oferta pracy

Płatny program stażowy w obszarze płatności

arvato PolskaO firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Praktykant / Stażysta

arvato Polska

Katowice

Katowice

Poszukujemy osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego w obszarze księgowym.

Płatny program stażowy
w obszarze płatności

Zadania:

  • Wsparcie zespołu płatności w zakresie weryfikacji danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu księgowego
  • Praca z systemem SAP
  • Walidacja danych dot. kont klientów oraz alokacji płatności

Co zyskujesz?

  • Umowę o staż absolwencki (możliwość pracy na ¾ etatu bądź pełny etat)
  • Elastyczny grafik godzinowy
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające oraz przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w oddziale międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta

Wymagania:

  • Ukończone studia licencjackie lub/ oraz kontynuowane studia II stopnia
  • Zainteresowanie tematyką księgową/ finansową
  • Dokładność, sumienność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość j. niemieckiego bądź j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze: http://bit.ly/arvato360

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy