Oferta pracy

Płatny program stażowy w obszarze płatności

arvato FinanceO firmie

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu płatności w zakresie weryfikacji danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu księgowego

  • Praca z systemem SAP

  • Walidacja danych dot. kont klientów oraz alokacji płatności

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie tematyką księgową/ finansową

  • Dokładność, sumienność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość j. niemieckiego bądź j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o staż absolwencki (staż płatny, wymagana dostępność 40h/ tydzień)

  • Profesjonalne szkolenia wdrażające oraz przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość wykorzystania j. obcych w codziennej pracy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie

W Arvato Financial Solutions żyjemy w otwartym i zróżnicowanym środowisku biznesowym, w ramach którego oferujemy wszystkim naszym pracownikom możliwość poznania różnych obszarów zawodowych. Niezależnie od tego, czy obecnie pracujesz w IT, administracji, sprzedaży, czy po prostu planujesz zmienić ścieżkę kariery – dla nas liczą się umiejętności.

Przewiń do profilu firmy