Oferta pracy

Płatny Program Stażowy

Digital Care Sp. z o.o.O firmie

Digital Care Sp. z o.o.

Marszałkowska 126

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Rozpoczynamy kolejną edycję Programu Stażowego o nietypowej formule. W ciągu najbliższych miesięcy będziesz miał możliwość doświadczenia pracy w Grupie Digital Care, poznasz strukturę organizacji i procesy nią rządzące.

Jeżeli jesteś studentem minimum czwartego roku lub absolwentem i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, poznać swoje predyspozycje zawodowe, albo zweryfikować, czy Twoje wyobrażenia o pracy są zgodne z rzeczywistością – to oferta właśnie dla Ciebie!

- Zapoznasz się z rynkiem technologii mobilnych i high-tech

- Nauczysz się analizować rynek produktów i usług w Polsce i zagranicą

- Będziesz wspierać procesy administracyjne i logistyczne w Firmie

- Będziesz brać aktywny udział w tworzeniu ofert dla klientów i partnerów

- Nauczysz się jak kreować nowe produkty i planować kampanie marketingowe

- Będziesz brać udział w projektowaniu strategii biznesowych

- I wiele innych 😊

Nasze wymagania

  • Szukamy osób na co najmniej czwartym roku studiów lub absolwentów szkół wyższych

  • Doświadczenie w postaci praktyk, stażu lub ponadprogramowej działalności studenckiej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Duża elastyczność i otwartość na zmiany

  • Zaangażowanie, dynamizm w działaniu oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie, umiejętność działania pod presją czasu

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy i rozwoju

To oferujemy

  • Płatny staż z realną opcją na przedłużenie współpracy na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia wstępne i produktowe

  • Możliwość praktycznego poznania własnych predyspozycji i preferencji zawodowych

  • Opcję rozwoju swoich dotychczasowych umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń – u nas nie da się inaczej!

  • Pracę w starannie wyselekcjonowanym zespole, który codziennie dąży do rozwoju, zarówno siebie jak i całej organizacji

  • Wspaniałą atmosferę, dzięki której będziesz przychodził do pracy z uśmiechem

  • Obiecujemy, że Twoje zadania nie będą skupiały się na przysłowiowym parzeniu kawy 😊

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

Digital Care od 2012 r. projektuje i wdraża innowacyjne programy ubezpieczeniowe i usługi dla urządzeń mobilnych, z których korzystają miliony Klientów. Działamy szybko i elastycznie, rozpoznajemy potrzeby naszych Partnerów biznesowych i kreujemy rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania, z innowacyjnymi pomysłami i odwagą biznesową. Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy